HOŞGELDİNİZ! 750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
HOŞGELDİNİZ! 750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
  0541 744 19 81
Kategoriler
Para Birimi Seçimi

Hakkımzda

Kullanatsipariş.com uzun yıllardır hazır ürünler, ambalaj ve kullan at ürünler alanında faaliyet göstermektedir. Gelişen teknoloji ile beraber internet üzerinden de sizlere hizmet vermeye başlayan firmamız geniş ürün yelpazesi ile kağıt ambalaj ve kullan at ürünlerden temizlik ürünlerine kadar bir çok farklı alanda ürünü sizlere sunmaktadır.

Paketleme ve kullan at ürünlerde sunmuş olduğumuz çeşitlilik ve uygun fiyat politikası ile yıllardır sektörün en başarılı işletmesi konumunda yer almaktayız. Uygun fiyat politikamız ile birlikte kaliteden ödün vermeden işletmeler için her türlü ihtiyaçlarını bir yer olma özelliğini taşımaktayız. Sitemizde sunmuş olduğumuz ürünler ile birlikte gerek kurumsal gerek ise bireysel tüm müşterilerimizin ihtiyacına uygun ürünler bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Ambalaj sektöründe hizmet veren firmamız İstanbul merkezli olması ve özel yapılanması ile birlikte gerek yurt içine gerekse yurt dışına hizmet verecek şekilde güçlü bir yapılanmaya sahiptir. Özel yapılanmamız sayesinde sizlerin ihtiyaç duyacağı her türlü paketleme ve ambalaj ürünü bünyemizde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra istekleriniz doğrultusunda özel ürün üretimi de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Gelişmiş müşteri ilişkileri yönetimimiz ile her türlü isteğiniz ve talebiniz konusunda en gelişmiş hizmeti sunmaktayız. Alanında uzman tasarımcılarımız ve üretim ekibimiz sizlerden ve pazardan gelen talepleri anında değerlendirmeye almaktadır. Gelişmiş ürün yelpazemizde aradığınızı bulamamanız imkansız olsa da sizlerden gelen talepler ile en farklı ve yeni ürünleri de geliştirebilmektedir.

Gıda Kapları

Hazır yemek ve paket servis sektörü her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Hazır yemek alanında birçok farklı alanda işletme bulunurken bu işletmelerin müşterilere sunduğu ürünlere göre ihtiyaçları da farklı olmaktadır. Gün içerisinde gerek iş yeri için gerek ise evinde tüketmek üzere birçok insan hazır yemek siparişi vermektedir.

Hazır yemek ürünleri tüketen birçok insan paket serviste gösterilen özene ve yemeklerin tazeliğine dikkat etmektedir. Özellikle yemeği hızlı ve düzenli getiren işletmeler ve kurye firmaları daha çok tercih edilmektedir. Bu alanda üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler alanının en kaliteli ambalaj ürünleri olarak dikkat çekmektedir.

Gıda kapları alanında tatlıdan, tuzluya ve sulu yemeklere kadar birçok farklı alanda gıda kapları sizlere sunulmaktadır. Özel gıda kaplarımız mikrodalgada kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Bu kaplar sayesinde müşterilerinizin yemeklerini kolay bir şekilde ısıtmasına imkan sunarsınız. Ayrıca gıda kaplarımızın özel yapısı sayesinde müşterilerinize sunmuş olduğunuz ürünler hem tazeliğini hem de ısısını uzun süre koruyabilmektedir.

Kullan At Bardaklar

Hazır yemek alanında olduğu gibi içecek sektöründe de büyük ilerlemeler bulunmaktadır. Özellikle kahve gibi sıcak içeceklerin tüketimi oldukça artmaktadır. Bu alanda sunulan kullan at bardaklar farklı çeşitleri ve kullanışlı olmaları ile tüketicilerin en çok dikkat ettiği alan olmaktadır. Kullan bardakların tüketici odaklı olması tüketicinin hem sağlığını etkilemekte hem de dayanıklı olmaları sayesinde doğal bir reklam aracı olarak da kullanılmaktadır.

Kullan at bardak alanında hem bardak, hem bardak kapağı hem de bardak taşıyıcı gibi alanlarda ürünlerimiz bulunmaktadır. Standart ürünlerin haricinde firmalardan gelen talepler doğrultusunda özel şekillerde ve boyutlarda da bardak, bardak kapağı ve taşıyıcı kapların üretimi ve temini yapılmaktadır. Firmanıza özel ürünler ile doğal reklam yaparak işletmenizi ileri taşıyabilirsiniz.

Karton Kutular

Karton kutularda ir çeşit gıda kapları olarak kullanılmaktadır. Bazı yiyeceklerin plastik gıda kutularında taşınması uygun olmadığı için daha sağlıklı olması için karton kutularda taşınmaktadır. Bu alanda en çok kullanılan karton kutular hamburger, nagget, noddle, kızartma ve pizza gibi ürünlerin taşındığı kutular olmaktadır. Çoğu zaman kurye ile ya da müşteriler tarafından taşınan karton kutular yeni müşteri bulunmasında önemli yol oynamaktadır. Bilinçaltına yerleşen yemek kutuları üzerindeki logolar sayesinde işletmelerin bilinirliği artmaktadır. Sizler için sunduğumuz karton kutular sayesinde hem müşterilerinize sağlıklı besinler ulaştırabilir hem de işletmenizin daha çok kişi tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz.

Kese Kağıtları

Plastik ürünler ve taşıma çantaları kağıt ürünlere göre hem daha sağlıksız hem de daha pahalı olmaktadır. Buda kağıt ürünlerin kullanım alanını artırmaktadır. Bir çok alanda kağıt ürünlerin kullanımı sayesinde ürünlerin daha taze ve doğal olarak saklanması sağlanmaktadır. Kese kağıtları bir çok alanda kullanılan oldukça önemli bir ambalaj ürünüdür. Kese kağıtları bir çok alanda ürünlerin saklanması ve taşınması amacı ile sıkça kullanılmaktadır. Kese kağıtlarının kullanımında farklı boyutlarda ve taşıma kapasitelerinde olan ürünlerimiz bulunmaktadır. Bu alanda isteğinize ve faaliyet alanınıza göre işletmeniz için en uygun kese kağıtlarının üretimini gerçekleştirmekteyiz. Kese kağıtlarında düz ve sade ürünler tercih edebileceğiniz gibi firmanıza özel ürünlerde talep edebilirsiniz.

Kağıt Çantalar

İşletmeniz için özel kağıt çanta veya kraft taşıma kutusu üretimi gerçekleştirerek hem müşterilerinize özel bir hissiyat kazandırabilir hem de promosyon ürün dağıtımı ile doğal reklamınızı yaptırabilirsiniz. İşletmenizden alış veriş yapan tüketicilerin sizin firmanıza ait kağıt çantalar veya aksesuarlar ile dolaşması firmanıza bilinirlik ve değer katacaktır.

Bir çok kişi ya da kuruluş kağıt çantaların dayanıksız olduğunu düşünmesi nedeniyle kağıt çanta tercih etmemektedir. Ancak gelişen ürün üretim yolları sayesinde kağıt ve karton gibi malzemelerden oldukça kaliteli ve yüksek taşıma kapasiteli ürünler temin edilebilmektedir. Bu alanda yılların verdiği bilgi ve birikim ile sizlere en kaliteli ve farklı kağıt çantaları sunmaktayız. Taleplerinize göre uygun çanta üretimi kısa sürede yapılmaktadır. 

Sarf Malzeme

İşletmeler için ve son tüketici için yıllardır en iyi ürünleri en uygun fiyatla piyasada yer almaktayız. Alanına özel ürünler ile hem işletmelere hem de tüketicilere hizmet vermektedir. İşletmeniz için özel ürünler haricinde her türlü günlük tüketim ürünü olan sarf malzeme ihtiyacınız sitemizden karşılanmaktadır. Yılların verdiği bilgi, birikim ve deneyim ile en kaliteli sarf malzeme ürününü çok uygun fiyatlar ile ışık hızında teslimat seçeneği ile temin edebilirsiniz. İşletmenizin her türlü basılı ve basımsız ürün ihtiyacına firmamız cevap vermektedir. İşletmenize özel en kaliteli ve uygun ürünler kullan at sipariş ile ayağınıza kadar geliyor.

Temizlik Ürünleri

Alanında uzman olan firmamız kağıt ürünler hakkında siz değerli tüketicilere en değerli ürünleri en uygun fiyat ile sunmaktadır. Bu alanda temizlik ürünleri alanında yapılan anlaşmalar ile en doğal ve uygun kağıt temizlik ürünleri Türkiye'nin en gelişmiş firmaları tarafından sağlanmaktadır. Kağıt peçete, havlu ve tuvalet kağıdı gibi günlük tüketime uygun farklı seçenekleri ile dünyanın en iyi markaları tarafımızca ülkemize getirilmiştir.

Amacımız

Kullan at sipariş web sitesi üzerinden yapılan açıklama ile artık firmamız global anlamda bağımsız bir e ticaret platformu olma özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile gerek yurt içi gerekse yakın zamanda başlayacak yurt dışı operasyonları ile Global anlamda ilerleme kaydetmektedir. Ortak hedefler doğrultusunda dışa bağımlılığı azaltıp yerli ürünlere ağırlık verilmektedir. 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.