HOŞGELDİNİZ! 750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
HOŞGELDİNİZ! 750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
  0541 744 19 81
Kategoriler
Para Birimi Seçimi
Kategoriler
Markalar
Ürün Filtreleme
Seçenekler
Fiyat Aralığı
Tüm Filtreleri Temizle
  Filtrele
Toplam 1 Ürün
   Hızlı Gözat
   Sepete Ekle
Beybi Pudrasız Vinil Eldiven Fiyatları Beybi Pudrasız Vinil Eldiven Fiyatları
Beybi Pudrasız Vinil Eldiven
90.00 TL
89.00 TL + KDV

                                                                                                                                                                                   


                                                                                                                    Vinil EldivenEldivenler, özellikle iş hayatında çok kullanılırlar. Kendi güvenliğimiz ya da bir başkasının güvenliği içinde kullanmamız gerekir. İşçilerin kullandıkları güvenlik amaçlı koruyucu kalın eldivenler dışında kullanıcıların içinde rahat edip cisimleri tutma kabiliyetini azaltmayan eldivenler de vardır. Bu eldivenler ellerimizi iyice sarar ve ince tabakalıdır. Yapım malzemesine göre ayrılırlar. Lateks eldivenler, nitril eldivenler, bir diğeri PVC'den yapılan vinil eldivenlerdir.

 

 Vinil Eldivenlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

 

 Vinil eldivenler, sağlık çalışanları, aşçılar, ev hanımları ve gıda üretiminde üretim aşamasında çalışan kişiler tarafından kullanılan eldivenlerdir. Özellikle lateks malzemesine alerjisi olanlar tarafından tercih edilirler. Çünkü latex malzemesi yerine PVC denilen maddeden üretilirler. Nitril Eldivenler ise ismini yapıldığı malzemeden alır.

 

 İç kısmında pamuklu bir astar bulunan nitril eldivenler, vinil eldivenler gibi pudrasızdır. Ancak vinil eldivenler gibi tek kullanımlık değildir. Sağlam yapısı ile 2 ile 3 kat dayanıklı olmasından dolayı muayene eldivenleri arasında ön plandadır. Nitril eldivenler kimyasallarla kullanmaya uygunken vinil eldivenler kimyasallarla kullanıma uygun değildir.

 

 Gıda sektöründe de kullanılan vinil eldivenler, Et ve süt üretimi yapılan tesislerde çalışan kişilerin kullandıkları eldivenlerdir. Bu eldivenler sıhhi bir üretim aşamasının önemli bir bileşenidir. Bu eldivenler ile sağlık sektöründe hastalar ve sağlık çalışanları ile gıda üretim sektöründe tüketiciler mikroplardan korunmuş olurlar.

 

 Vinil eldivenler, ev hanımları ya da aşçılar tarafından yemek hazırlama sırasında rahatlıkla kullanılabilir. Pudrasız ince yapısı sayesinde yemek yapma aşamasında kullanıcıya büyük kolaylık sağlar. Yüksek risk içermeyen temizlik işleri için kullanılabilir. Aşırı kimyasala maruz kalınmadığından bu tür işlerde vinil eldivenler kullanılabilir.

 

 Vinil Eldivenler Sağlıklı mı?

 

 Vinil eldivenler alerji oluşumunu engelleyici kimyasallar içerir. Bu kimyasallardan dolayı uzun süreli kullanımlarda farklı problemlere yol açabilir. Nitril eldivenler gibi sağlam olmadıkları ve tek kullanımlık oldukları için uzun süreli kimyasallarla temastan da kaçınılmalıdır. Kullanımlarda eller bir süreliğine havalandırılmalıdır. Vinil eldivenler pudrasızdır. Vinil eldivenler ile aşırı miktarda kimyasallarla temastan kaçınılmalıdır.

 

 Pudrasız Vinil Eldiven

 

 Pudrasız vinil eldiven, hastane eldiveni olarak da bilinen bu eldivenler anti-alerjik eldivenlerdir. Gıda üretim bandında gıdalara çıplak dokunularak hazırlanmasından kaynaklı hastalık bulaşmalarının önüne geçer. Kullanımı oldukça rahat ve güvenilirdir. Tek kullanımlık olan bu eldivenler, kullanıldıktan sonra atılmalıdır.

 

 Uzun süreli kullanımlarda su geçirmez özelliğinden dolayı kullanan kişinin elinde aşırı ısınma, terleme ve nem oluşumu gözlemlenebilir. Bunun sonucunda elde tahriş ve tahribat olabilir. Piyasada birçok marka vinil eldiven bulunmaktadır. Bunlardan en çok bilinenlerinden biri Beybi Vinil eldivendir.

 

 Beybi Vinil Eldiven

 

 Beybi vinil eldiven, muayene eldiveni dediğimizde genelde ilk aklımıza gelen eldiven markalarının başında gelir. Sağlık çalışanlarının ve gıda üretim fabrikalarını ilk tercihleri arasında yer alır. Sektörde uzun zamandır yer bulan beybi vinil eldiven kolay ulaşım ağı ve tedarik zincirinin çok iyi sağlanması sayesinde satış sürecinde alıcılara kolayca ulaşabiliyor. Fiyat kaliteden ödün vermeyen beybi vinil eldiven her zaman aranan bir marka olmaya devam edecektir. Beybi vinil eldiven fiyatları oldukça uygundur.

 

 Vinil Eldiven Fiyatları

 

 Vinil eldiven fiyatları, farklı marka seçenekleri ile piyasada çeşitlilik göstermektedir. Ancak tek kullanımlık ürünler oldukları için birim fiyat düşünüldüğünde fazla fiyat farkları oluşmayacaktır. En uygun eldiven fiyatları, vinil eldiven fiyatları olarak düşünülebilir.

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.